Wedding in Kraków - logo

  • Home
  • Blog
  • Artykuły filtrowane wg daty: styczeń 2019
Organizacja ślubu i wesela
wtorek, 08 styczeń 2019 18:31

Rustykalne wesele na Zamku w Krakowie

Do tego wesela przygotowujemy się blisko rok. Blisko 12 miesięcy pracy, by zrealizować ICH wymarzone wesele. Po nastu latach bycia razem decydują na wspólne życie, ale już jako mąż i żona. I kiedy chwilę po weselu porywają nas na ulubione lody, szczęście można wyczytać z każdego ich gestu, słowa i uśmiechu. Uwielbiamy takie Pary - bardzo wymagające w procesie organizacji wesela, ale bardzo szanujące naszą pracę i bardzo wdzięczne za naszą pomoc. 

czwartek, 03 styczeń 2019 21:28

Pastelowe wesele z motylami. J&R

Spotykamy się na chwilę przed ich weselem. Trochę odwracam wszystko do góry nogami, może wiecej niż trochę.

Wesele w lekkich pastelowych kolorach zachwyca Wszystkich. Panna Młoda dokładnie wie czego chce a to dużo ułatwia. Walczymy z suknią ślubną, by była wymarzona, a wcale wszystko nie układa się jak powinno. Walczymy z temperaturą i krzesłami. W telegraficznym skrócie.

D+J Ogrom miłości, spokoju i dojrzałości. Docieramy do nich w trakcie, by wesprzeć ich logistyką i ostatnimi szlifami. Fajni, mądrzy od początku do końca  
Pierwszy taniec odtańczyli zawodowo  i wcale nie raz, bo wszystkim tak się podobało. I mimo, że w innym miejscu o tym samym czasie pada deszcz - u nich nie spada ani kropla wody.. Zasłużyli? Na pewno.

czwartek, 03 styczeń 2019 19:45

Wesele plenerowe w ogrodzie - Wiki & Kuba

Wiktoria i Jakub - Wesele boho w najpiękniejszym wydaniu
Lekkie, plenerowe przyjęcie w namiocie i wcześniej ceremonia zaślubin w małym, zabytkowym kościółku odbyły się w gorącą, lipcową sobotę. Szczęśliwcy pogodę  mieli wymarzoną. Jedno z piękniejszych boho wesel, jakie miałam przyjemność organizować. Kwiatowe dekoracje ze stylowymi makramami, wybielony turkus  jako kolor przewodni , dodatek piór sprawiły, że całość wesela miała niecodzienny charakter - stylowe boho, o jakim marzyła Panna Młoda.