Wedding in Kraków - logo

  • Home
  • Blog
  • Artykuły filtrowane wg daty: lipiec 2019
Organizacja ślubu i wesela

Taka miłość to skarb. Pomoc przy organizacji tego wesela była jednym z najcenniejszych życiowych doświadczeń ;). Była też szaleństwem planowania wesela plenerowego pod gołym niebem w naszym klimacie. Ale Ryzykantów było nas Trzech ... I to nie ja byłam tym Największym. 


Ale opłacało się, efekt oszałamia. Wszystko się udało idealnie, ale przede wszystkim pogoda! Nie było jak w marzeniach, było jak w bajce - bajki mają przecież szczęśliwe zakończenia... Naprawdę. Kto chwilowo zapomniał, warto sobie o tym przypomnieć. Duma mnie rozpiera, kiedy organizuje się takie wesela.

 organizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowie

 

Organizacja wesela i ślubu w plenerze - MY
Dekoracje - Paper Flower Art.
Zdjęcia - Slodko Gorzko 

wtorek, 30 lipiec 2019 14:20

Klaudia&Adam - ślub i wesele w plenerze

Ślub i wesele w plenerze.

Klaudia & Adam -podróżnicy z duszą romantyków. Ambitni, młodzi, zakochani Całus  Swoje miejsce wesela wybierali moimi oczami ;). Ale trafiłam w dziesiątkę! Po pierwszej wizji lokalnej Klaudia wspomniała, że właśnie o takim miejscu marzyła


Pomysł na wesele rodził się chwilę, ale końcowy wybór przydymionego różu jako kolor przewodni na długo zapadnie nam wszystkim w pamięci. Dekoracje wyglądały fantastycznie, namiot nabrał barw i pozytywnych emocji. Całe to wesele i jego przygotowanie było pasmem wielu emocji i pozytywnych wibracji - bo taka jest Para. Chciało się dla nich więcej i lepiej ;)

W dniu wesela kolejny raz w tym sezonie walczyłam o słońce - i mimo złych prognoz, obyło się bez deszczu. Niespodzianka goniła niespodziankę ;) Pan Młody wyśpiewał ze sceny miłość słowami piosenek. Romantycznie i nietuzinkowo. Zespół na medal, jedzenie super - czego chcieć więcej? Zatrzymania tych chwil w pięknych fotografiach - co też się udało!

 

organizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowie

 

Dekoracje - Paper Flower Art.
Zdjęcia - LMFOTO.Pl

Aga & Andrea, polsko - włoska Para - jakie mieli wesele? Idealne. Naprawdę. Mimo 40 stopni gorąca i wesela w namiocie nic, nikomu nie przeszkadzało. Piękna ceremonia w Kościele z barwnymi Gośćmi z różnych miejsc na świecie i genialna zabawa weselna z iście włoskim temperamentem!

wtorek, 30 lipiec 2019 11:31

Ola & Karol - royal wedding

Jedno z najpiękniejszych wesel sezonu. Minimalizm ale z wielką klasą. Uwielbiam takie realizacje, gdzie wszystko pasuje do siebie od początku do końca. Pomysłodawcą charakteru wesela w tym przypadku była Panna Młoda: Ola  - estetka w każdym calu z ogromnym poczuciem stylu.


Postawiliśmy na biele i srebra, na minimalizm i formę, na jakość i monolit. Pięknie wyszło. Cała organizacja tego wesela to jedna z przyjemniejszych realizacji, która zapoczątkowała trwałą relacje między nami a Parą. Tak to czasem jest, że wedding planner jest trochę powiernikiem, trochę przewodnikiem a trochę dobrą ciocią.

Udało im się wszystko, tak jak sobie wymarzyli. Miejsce zapiera dech, kościół widokowy - wszystko jak z bajki. I nawet pierwszy taniec, którego początkowo miało nie być, był idealny. Brawa!

 

Zdjęcia - Rituals Photo
Dekoracje - Paper Flower Art