Wedding in Kraków - logo

  • Home
  • Blog
  • Artykuły filtrowane wg daty: listopad 2020
Organizacja ślubu i wesela
poniedziałek, 30 listopad 2020 10:04

Ślub i wesele plenerowe w Krakowie

Śluby i wesela plenerowe w Krakowie stają się coraz popularniejsze, a co za tym idzie, mamy z roku na rok więcej lokalizacji, w których można je zorganizować. Coraz więcej miejsc na wesele dysponuje przestrzenią zarówno na ślub plenerowy, jak i wesele. Jako zwolenniczka niebanalnych rozwiązań - odważnych i nieszablonowych, z roku na rok zwiększam bazę miejsc do rekomendacji. Ślub plenerowy można zrobić w centrum Krakowa, jak i na barce na Wiśle. Na tarasie z widokiem na Wawel lub przy pięknej, odrestaurowanej stodole. 

piątek, 27 listopad 2020 14:25

Asia i Paweł - wesele z motywem tropików

Asia & Paweł - to jedna z takich organizacji, która przebiega w lekkim i sympatycznym tonie. Wszystkie rekomendacje i wybory układają się dokładnie tak jak powinny, a pomysł na całość rodzi się właściwie już po pierwszym spotkaniu. Nawet wybór sukni ślubnej odbywa się ekspresowo...

poniedziałek, 23 listopad 2020 15:46

Ślub i wesele jak z bajki - Cecilie & Thomas

Uwielbiamy organizować śluby i wesela, za którymi kryje się ciekawa historia. Cecilie i Thomas to Norwegowie, jednak zdecydowali się na organizację swojego Wielkiego Dnia w Polsce ze względu na korzenie Cecilie, której Tata był Polakiem. 

poniedziałek, 23 listopad 2020 12:17

Stylizacja wesela na odległość - nowa usługa online

Rok 2020 wywrócił życie wielu osób do góry nogami. Tysiące Par Młodych zostało zmuszonych do zrezygnowania ze swoich planów ślubu i wesela lub przesunięcia ich na bliżej nieokreśloną przyszłość. Pomimo tego, że ślubów i wesel na razie nie możemy organizować, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaplanować wszystko w sposób przyjemny i bezstresowy tak, aby marzenia dorównały rzeczywistości. Jak można tego dokonać? Oczywiście, w sposób prosty - wszystko, czego potrzebujecie, to usługa online polegająca na zdalnej stylizacji przyjęcia weselnego.

piątek, 20 listopad 2020 15:27

Wesele rodem z Las Vegas - Magdalena i Piotr

Tego rodzaju przyjęcia weselne zapadają w pamięć na bardzo długo - w końcu nie na co dzień można zorganizować wesele, które wygląda jak połączenie klimatu boskiego Las Vegas z hitem filmowym o Jamesie Bondzie.