Wedding in Kraków - logo

  • Home
  • Blog
  • Aga&Andrea: polsko- włoskie, przepiękne wesele plenerowe z palmami i piwoniami
wtorek, 30 lipiec 2019 14:15

Aga&Andrea: polsko- włoskie, przepiękne wesele plenerowe z palmami i piwoniami

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Aga & Andrea, polsko - włoska Para - jakie mieli wesele? Idealne. Naprawdę. Mimo 40 stopni gorąca i wesela w namiocie nic, nikomu nie przeszkadzało. Piękna ceremonia w Kościele z barwnymi Gośćmi z różnych miejsc na świecie i genialna zabawa weselna z iście włoskim temperamentem!

Kiedy spotykamy się pierwszy raz oboje mają nieco inne podejście do wyboru miejsca, ale oboje się zgadzają, że kluczem dobrego wesela jest dobre jedzenie. Wybory miejsc zaczynamy od degustacji. Potem wybieramy pomysł na całość - całkiem szybko, bo oboje mocno zapracowani, ale szybko w tym przypadku nie znaczy niedbale - efekt zaskakuje nas wszystkich, ale przede wszystkim Parę i Gości. Miejsce wygląda katalogowo, dekoracje zapierają dech, a całość wygląda jak ze stron Pinteresta.

Duzo by pisać o tym weselu, bo tutaj tysiące rzeczy wymaga pochwał - ale najważniejsze, że udało się pogodzić obie strony Gości polską i włoską, wszyscy równie zadowoleni. 

Fortuna e amore!

 

organizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowie

organizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w KrakowieOrganizacja wesela w plenerze, Organizacja wesela w Krakowie, Konsultant ślubny Kraków


Fotografie - Marta Sputo
Organizacja wesela w plenerze - MY
Dekoracje  - Flower Factory

Czytany 1672 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 30 lipiec 2019 17:11