Ines & Michael z dalekiej Florydy i ich piękne wesele. Ile tam było emocji, miłości i wzruszeń. Oj to jedna z tych organizacji, którą będziemy pamiętać latami...Ale przede wszystkim było to wesele Pary wyjątkowej i nasze przyjaźnie zostaną na lata.
Aga&Chris - przepiękne polsko - brytyjskie wesele pod Krakowem w jedną z najbardziej upalnych niedziel lipca 2017. Jak wyglądało? Przepięknie, stylowo i multi-kulturowo.
czwartek, 08 luty 2018 21:58

Ślub i wesele Ani Starmach

Z wielką dumą chciałybyśmy się pochwalić, że włożyłyśmy masę serca i pracy, by zrealizować marzenia Ani Starmach i jej męża Piotra o ślubie idealnym i wymarzonym. Organizacja ich wesela udała się wyśmienicie. Nikt i nic nie zawiodło!
Sierpniowe śluby kochamy miłością bezwarunkową ze względu na słoneczne dni i ciepłe, letnie wieczory. Nie inaczej było w dniu ślubu Dominiki i Patryka, którzy trafili do nas już w trakcie przygotowań do ślubu, jednak potrzebowali pomocy w stylizacji wesela i…
Kasia & Sean organizację ich wesela wspominam jako oazę spokoju, konkretnych pytań i rozmów skype o dziwnych porach ze względu na różnicę czasu między Polską a Australią.
W zimną, ostatnią sobotę września na krótką chwilę ich wyjścia z Kościoła zrobiło się pięknie i słonecznie. To bardzo dobry znam na szczęśliwe, wspólne życie.
Ci co nas obserwują, wiedzą, że nie kopiujemy, a kreujemy i tworzymy od podstaw pomysły na wesela, bo każda Para ma swoją własną historię i cóż - jest po prostu inna. Pracujemy prawdziwymi emocjami, realizujemy marzenia naszych Par... i kochamy…
wtorek, 23 styczeń 2018 10:24

Kasia i Marcin - rustykalnie z charakterem

Kochają rustykalne klimaty, narty i poroża. Kasia i Marcin - bardzo zakochani w sobie. Piękni, młodzi, z pasją i charakterem!
poniedziałek, 22 styczeń 2018 14:50

Natalia & Mirek i ich ślubna, piękna opowieść

Właściwie od pierwszych chwil na spotkaniu czujemy, że ich wesele będzie wyjątkowe. Bo w ich relacji są najlepsze emocje. Niespodziewanie wzruszamy się obie, kiedy pokazuje film z organizacji poprzedniego wesela i opowiadam o realizacji wesela tamtej Pary i o tym,…
poniedziałek, 22 styczeń 2018 12:55

Wesele w stylu rustykalnym - Karolina i Rafał

Sierpniowe wesele: Karolina i Rafał. Tak ciepło ich wspominam, tak dobrze! Fajni, zakochani, zaplątani szczęśliwi razem ze swoją małą Gwiazdą. Nie było łatwo w dniu ślubu, ale wszystko się udało! Najlepiej! Najpiękniej. I tak bardzo nam zaufali z całą organizacją,…
środa, 13 wrzesień 2017 21:12

Wesele plenerowe z paprociami - Marta&Bartek

Wesela plenerowe maja swój niepowtarzalny urok. Szczególnie wtedy, kiedy pogoda nie płata figli. Tym razem tak właśnie było - sobota przywitała nas pięknym słońcem i iście kalifornijska temperaturą.
poniedziałek, 11 wrzesień 2017 21:59

Marlena&Tomasz - szyk i elegancja na weselu w plenerze

Spotykamy się przypadkiem w miejscu, gdzie realizuję właśnie inne wesele. W biegu opowiadam o mojej pracy i o tym, po co potrzebny jest wedding planner - ale czuję, że to nie jest nasz ostatnie spotkanie. I mam rację.
sobota, 26 sierpień 2017 14:19

Agata & Rafał - romantycznie i elegancko

Przemiła współpraca, przesympatyczna Para. Agata i Rafał. Od początku wiemy, że wesele ma być nieco klasyczne, nieco romantyczne i z dużą dawką tradycji.
5 sierpnia - Dominika i Draho jedna z najbardziej przygotowanych Par w tym sezonie. Bardzo sympatyczni Bardzo zakochani. Wiem, że się powtarzam, ale organizacja ich wesela była również ogromną przyjemnością, bo oni sami mieli masę pomysłów i byli bardzo zaangażowani.…
Strona 1 z 6