Konsultant ślubny Kraków - logo

czwartek, 13 wrzesień 2018 12:57

Agnieszka&Marcin

Agnieszka & Marcin - Para, której najdłużej szukaliśmy miejsca na wesele. Jakby nic do nich nie pasowało. Jakby jedno z miejsc z rodzinnej miejscowości Panny Młodej spokojnie czekało na swoją kolej. Nie wychodziło przed szereg, nie zgłaszało się do odpowiedzi…
Natalia & Antonio Wesele pełne dobrych niespodzianek... Kiedy wchodzili do Kościoła świeciło słońce, na całej mszy grzmiały pioruny a niebo zalewała fala deszczu... a kiedy tylko ksiądz pobłogosławił wszystkich na koniec - deszcz odcięło jak magiczną różdżką...i wyszło słońce!
Przygotowania i planowanie tego wesela z Panną Młodą zaczynamy ponad rok wcześniej, jednak od pierwszego spotkania czuję, że nasza znajomość nie zakończy się po ślubie i weselu. Ola to perfekcjonistka z ogromnym poczuciem estetyki - każdy detal ma zaplanowany i…
Swoją współpracę zaczęliśmy od rozmowy na Skype, który stanowi dla mnie klasyczne już rozwiązanie przy organizacji wesela Par na odległość. Kinga i Thomas, polsko-szwajcarska rzetelność i porządek - praca z nimi to była ogromna przyjemność. Fajni, zakochani, sympatyczni, wiecznie uśmiechnięci.
Zakochani w klimatach rustykalnych - Edyta i Sławek, docierają do nas z rekomendacji naszej poprzedniej pary. Podróżnicy z pasją i planem zwiedzania świata na kolejne miesiące a może i lata;) pojawiają się i znikają w trakcie planowania ich wesela.
Ines & Michael z dalekiej Florydy i ich piękne wesele. Ile tam było emocji, miłości i wzruszeń. Oj to jedna z tych organizacji, którą będziemy pamiętać latami...Ale przede wszystkim było to wesele Pary wyjątkowej i nasze przyjaźnie zostaną na lata.
Aga&Chris - przepiękne polsko - brytyjskie wesele pod Krakowem w jedną z najbardziej upalnych niedziel lipca 2017. Jak wyglądało? Przepięknie, stylowo i multi-kulturowo.
czwartek, 08 luty 2018 21:58

Ślub i wesele Ani Starmach

Z wielką dumą chciałybyśmy się pochwalić, że włożyłyśmy masę serca i pracy, by zrealizować marzenia Ani Starmach i jej męża Piotra o ślubie idealnym i wymarzonym. Organizacja ich wesela udała się wyśmienicie. Nikt i nic nie zawiodło!
Sierpniowe śluby kochamy miłością bezwarunkową ze względu na słoneczne dni i ciepłe, letnie wieczory. Nie inaczej było w dniu ślubu Dominiki i Patryka, którzy trafili do nas już w trakcie przygotowań do ślubu, jednak potrzebowali pomocy w stylizacji wesela i…
Kasia & Sean organizację ich wesela wspominam jako oazę spokoju, konkretnych pytań i rozmów skype o dziwnych porach ze względu na różnicę czasu między Polską a Australią.
W zimną, ostatnią sobotę września na krótką chwilę ich wyjścia z Kościoła zrobiło się pięknie i słonecznie. To bardzo dobry znam na szczęśliwe, wspólne życie.
Ci co nas obserwują, wiedzą, że nie kopiujemy, a kreujemy i tworzymy od podstaw pomysły na wesela, bo każda Para ma swoją własną historię i cóż - jest po prostu inna. Pracujemy prawdziwymi emocjami, realizujemy marzenia naszych Par... i kochamy…
wtorek, 23 styczeń 2018 10:24

Kasia i Marcin - rustykalnie z charakterem

Kochają rustykalne klimaty, narty i poroża. Kasia i Marcin - bardzo zakochani w sobie. Piękni, młodzi, z pasją i charakterem!
poniedziałek, 22 styczeń 2018 14:50

Natalia & Mirek i ich ślubna, piękna opowieść

Właściwie od pierwszych chwil na spotkaniu czujemy, że ich wesele będzie wyjątkowe. Bo w ich relacji są najlepsze emocje. Niespodziewanie wzruszamy się obie, kiedy pokazuje film z organizacji poprzedniego wesela i opowiadam o realizacji wesela tamtej Pary i o tym,…
Strona 1 z 6