Wedding in Kraków - logo

  • Home
  • Blog
  • Pani Wanda & Pan Ryszard - piękne wesele pod gołym niebem
wtorek, 30 lipiec 2019 21:22

Pani Wanda & Pan Ryszard - piękne wesele pod gołym niebem

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Taka miłość to skarb. Pomoc przy organizacji tego wesela była jednym z najcenniejszych życiowych doświadczeń ;). Była też szaleństwem planowania wesela plenerowego pod gołym niebem w naszym klimacie. Ale Ryzykantów było nas Trzech ... I to nie ja byłam tym Największym. 


Ale opłacało się, efekt oszałamia. Wszystko się udało idealnie, ale przede wszystkim pogoda! Nie było jak w marzeniach, było jak w bajce - bajki mają przecież szczęśliwe zakończenia... Naprawdę. Kto chwilowo zapomniał, warto sobie o tym przypomnieć. Duma mnie rozpiera, kiedy organizuje się takie wesela.

 organizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowie

 

Organizacja wesela i ślubu w plenerze - MY
Dekoracje - Paper Flower Art.
Zdjęcia - Slodko Gorzko 

Czytany 1443 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 12 sierpień 2019 18:48