Wedding in Kraków - logo

  • Home
  • Blog
  • Czym kierować się przy wyborze wedding plannera?
niedziela, 16 styczeń 2022 18:39

Czym kierować się przy wyborze wedding plannera?

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Każdy, kto korzystał z usług wedding plannera nie wyobraża sobie organizacji ślubu i wesela bez jego udziału. I nie dlatego, że sobie nie radzi, nie dlatego, że nie potrafi czy nie ma gustu - wedding planner to nieoceniona pomoc na każdym etapie planowania i organizowania wesela. Dlatego często nasi klienci, to osoby, które miały okazję być Gościem na weselu przez nas organizowanym. 
Wedding planner to też nieograniczone wsparcie wiedzą i doświadczeniem. Jak wybrać osobę najlepszą dla siebie?

Czym kierować się przy wyborze wedding plannera?

Doświadczenie

Zdecydowanie to największa składowa wyboru. Doświadczony wedding planner to źródło wiedzy i ekspert tematu. Jeśli ktoś zrealizował kilkadziesiąt wesel to nie ma rzeczy, które mogą go zaskoczyć, a jeśli nawet są, potrafi sobie z nimi poradzić.

Portfolio

Sprawdźcie realizacje, przejrzyjcie stronę internetową i kanały social media. Zobaczcie czy styl realizowanych wesel jest Wam bliski, lub czy zorganizowane wesela Wam się po prostu podobają. Podobieństwa się przyciągają, ale różnice uzupełniają ;)

konsultant ślubny Kraków, wedding planner Kraków, wesle kraków,
zdjęcie - LMFOTO

Rekomendacje innych par

To genialne odbicie jakości  pracy każdej z usług - a przede wszystkim wedding plannera. Jeśli na jego/ jej  profilu firmowym widnieje duża grupa zadowolonych klientów, możecie odczytać ich opinie - dobrze trafiliście! Nie bez przyczyny one tam się pojawiają. Rekomendacja usługi to najlepsza pochwała wykonywanej pracy

Osobowość

Element równie ważny jak doświadczenie. Usługa wedding plannera nie jest typową usługą biznesową, jest mocno oparta na relacji, empatii i sympatii. Jeśli poczujecie na pierwszym spotkaniu nić porozumienia, a z każdego zdania oprócz uśmiechu można wyczytać znajomość tematu - nie szukajcie dalej. Dobry wedding planner potrafi słuchać swoich klientów, ma moc przekonywania i silną, spokojną osobowość.

Social media

Obserwujcie, sprawdzajcie i słuchajcie swojej intuicji. Ale nie wszystko złoto co się świeci - czasem przerysowane relacje nie mają odniesienia w rzeczywistych realizacjach. Nie częstość postów a ich jakość powinna być podstawą wyboru.

Wynagrodzenie

Większość doświadczonych wedding plannerów pracuje na podobnych stawkach. Natomiast różnica wynagrodzenia nie powinna być czynnikiem wyboru. Dobry wedding planner zarobi na siebie bez problemu swoimi uwagami i doświadczeniem.
A jego pomoc jest często niedoszacowana - jeśliby zliczyć każdą jedną godzinę współpracy. 

 

Powodzenia!

Magda Barska - wedding planner
Moje rekomendacje znajdziecie  tutaj 

Czytany 887 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 16 styczeń 2022 19:05