Wedding in Kraków - logo

środa, 07 luty 2018 23:10

Ślub i wesele plenerowe w namiocie Kraków

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Śluby i wesela plenerowe mają to do siebie, że każdorazowo pogoda jest loterią. Tym razem mimo, że to był maj - wszyscy czuliśmy, że pogoda będzie idealna, bo Para też wyjątkowa. Całość koncepcji ślubu oparta była na prostych w formie i delikatnych w kolorze dekoracjach, z mocnym akcentem na niecodzienne szare obrusy i dekoracje na szklanych lampionach . Namiot zawsze robi wrażenie - a zwłaszcza w tak pięknym i zielonym miejscu.

 Ceremonia odbyła się tuż obok namiotu, na tle pięknego parku. Para Młoda wyglądała przepięknie - sukienka tureckiego projektanta robiła ogromne wrażenie. Zielone girlandy  przy suficie i żarówkowe oświetlenie genialnie spełniły swoją rolę - namiot wyglądał niecodziennie i zjawiskowo. Nie było to duże wesele - najbliższa rodzina i przyjaciele, co można było odczuć w relacjach i świetnej zabawie, która trwała do śniadania.

Naprawdę realizacja wyjątkowa. I chyba tak to bywa, że marzenia się spełniają ( czasem wcześniej, czasem później,warto poczekać) - jeśli się bardzo chce. Było pięknie i wzruszająco. Idealnie.

suknia ślubna, buty ślubnegarnitur ślubny, pan młody


 

Organizacja ślubu i wesela w Krakowie - MY Ceremony Concept
Dekoracje - Paper Flower Art
Słodki bufet - slodkiestoly.pl
Oświetlenie - Modern Light Service

i genialne zdjęcia - Marcin Romańsk

Czytany 1641 razy Ostatnio zmieniany sobota, 17 marzec 2018 11:45