Wedding in Kraków - logo

  • Home
  • Blog
  • Artykuły filtrowane wg daty: kwiecień 2019
Organizacja ślubu i wesela

Thais &Jan i ich piękna stodoła po Dziadkach. Kto by pomyślał, że pierwszy pomysł Thais na ich wesele był zupełnie inny...

środa, 24 kwiecień 2019 15:31

Monika&Mateusz

Monika & Mateusz. Prześliczna Panna Młoda i Przesympatyczny Pan Młody. Uśmiechnięci, fajni, zakochani. Wesele udane od początku do końca ☀️ Zaangażowanie Pana Młodego na medal. To była ogromna przyjemność zrealizować ich marzenia..
Zdjęcia PRIMEPHOTO & FLOWMOTION pracujący w ciszy ;)


środa, 24 kwiecień 2019 14:59

Kamila&Michał - wesele w Krakowie

Kamila & Michał - Pogodę mieli wyjątkową Szczęściarze Upalna sobota końcem kwietnia... prawie niemożliwe, a jednak!


Docierają do nas w trakcie organizacji swojego wesela, jak zwykle trochę odwracamy do góry nogami, trochę zmieniamy i oczywiście trochę doradzamy ;) Koncem kwietnia pogodę mają jak w srodku lata. Panna Młoda wygląda zjawiskowo. Całość przebiegu wesela - idealna. Kolory piękne, wiosenne zmieniają miejsce w zielony zakątek. 

Zdjęcia Marta Sputo 

 

środa, 24 kwiecień 2019 14:09

Ania&Sebastian - październikowe wesele

Jedno z moich ulubionych wesel z sezonu 2018 - AS-y i wcale nie dlatego, że było ostatnim w sezonie choć w takim towarzystwie kończyć sezon to ogromna przyjemność.
Mimo październikowej, nieco zimnej i deszczowej aury - emocje były gorące/ wszystko udało się na medal :D złoty ..


Patrząc wstecz przy tej organizacji wesela nie zrobiłabym niczego inaczej, nawet nie lepiej, inaczej. Bez pośpiechu, bez nerwów realizowaliśmy założony plan krok po kroku. Wesele z medalami i na medal, tak jak sobie wymarzyli. Bez zadęcia, bez spięcia. 

 Zdjęcia: Atelier Pryzmat

Organizacja wesela w Krakowie - MY :)

Gdyby Ktoś mi powiedział wcześniej, ze w 3 minuty można przenieść ceremonię do środka - rzekłabym niemożliwe. 


Jednak każdy człowiek w sytuacji kryzysowej potrafi przenosić góry i dekorację plenerową, nawet jesli jej wymiary są większe niż drzwi pomieszczenia.. Długo udawaliśmy, że deszczu nie będzie, jednak się pojawił na minutę przed samą ceremonią zaczęło padać. Wesele jedne z piękniejszych jakie miałam okazję organizować. Małe, ale wielkie duchem i emocjami. Idealne. Naprawdę.

Zobaczcie sami.

Zdjęcia - Doborowolski Wedding

 

Organizacja ślubu i wesela w plenerze w Krakowie - MY

Gosia i Gerard - zapaleni koniarze, docierają do nas na chwilę przed ich weselem. Wstępnie wszystko przygotowane, poukładane tylko trzeba to spiąć w całość i mądrze poukładać czasowo sam dzień ślubu. Trochę jak zwykle przewracamy wszystko do góry nogami, aby po  weselu usłyszeć od Pana Młodego, ze zatrudnienie nas to była najlepsza decyzja jaką mogli podjąć :) warte jest wszystkich zabiegów i zmian.


 Marcowy dzień okazał się piękny i słoneczny. Dopisała i pogoda i Goście. Wszyscy bawili się wspaniale. Naprawdę - początek sezonu iście mistrzowski!

organizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowie

 

 

Zdjęcia - Fotodziwaki
Dekoracje - Paper Flower Art